Üyelik Yönergesi

Bu yazıda guneskoyu.org sitesine nasıl üye olunduğu anlatılmaktadır.

Öncelikle belirtelim ki siteye üye olmadan gönderilere yorum yapmanız mümkündür. Bunun dışında abone, içerik sağlayıcı, editör ve yönetici rollerini taşımak isteyenler aşağıdaki yönergeyi takip edip üye olabilirler.

Öncelikle buradan aşağıda görseli paylaşılmış panele ulaşıyoruz.

İlgili alanları doldurduktan sonra vermiş olduğunuz e-posta adresinize bir gönderi ulaşacaktır. Her ihtimale karşın e-posta adresinizin spam, junk gibi filtre dizinlerini kontrol etmenizi öneriyoruz. Aşağıdaki gibi bir e-posta tarafınıza iletildikten sonra yapmanız gereken bağlantıya tıklamak veya bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırmak olacaktır.

Bağlantı bilgilerini içeren e-posta

E-posta ile gönderilen bağlantıyı açmanız durumunda sistem sizi parola belirleme ekranına yönlendirecektir. Bu ekranda sistem size güvenli bir parola önerecektir. Ancak kendi parolanızı da belirleyebilirsiniz. Güvenlik açısından kolay tahmin edilebilir şifreleri kullanmamanızı; şifrenizde en az 1 büyük harf, 1 küçük harf, 1 özel sembol barındırmanızı ve en az 8 karakterli bir şifre kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şifreniz oluşturulduktan sonra buradan giriş paneline ulaşabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir ve belirlenen rolde yönetim panelini kullanabilirsiniz.

Giriş paneli

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*