Marmara Açık Kaynak Güneş Evleri/Köyleri

Marmara Açık Kaynak Güneş Evleri/Köyleri

Önümüzdeki Hafta (25 Haziran) MCL’de yeni hard forkla birlikte yepyeni devrim niteliğinde bir dönem başlıyor. MCL’de para üretiminin %75’inin kredi döngülerinin gücüne bağlı olarak alışveriş içinde üretilmesi bir devrim niteliğindedir. Oluşturulacak satın alma gücü ve mal/hizmet üretenlerin koin kilitlemeden blokzincirinde 3 kat ödül kazanma şansıyla önemli bir ekosistem imkanı ortaya çıkmakta. 

Çare Sizsiniz programlarını izleyen arkadaşlar bilirler. Orada anlattığımız Yepyeni bir Çağa giriyoruz. Merkezsiz ve dağıtık bir sosyo-ekonomik-politik düzene dayalı Yeni Dünya Ekonomisi gümbür gümbür geliyor. Birilerinin sandığının aksine bu, tepeden herkese tek yasalarla yönetilen distopik bir Yeni Dünya Düzeni değil Modern Obalar Çağı olacaktır.

Yeni Dünya Ekonomisinin kodlarını vermeye çalıştığımız Çare Sizsiniz programlarını izleyenler bilirler. 4 temel şeyde özgürce bağımsız üretimin gerçekleşmesi gerekmekte. Bunlar Bilgi, İletişim, Lojistik ve Enerji (BİLE)

Bunlardan Bilgi’nin en önde gelen bileşenlerinden olan para üretimini Marmara Kredi Döngüleri (MCL) ile dağıtık ve merkezsiz bir şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Artık herkes kendi evinde bilgisayarlarında Bitcoin’e benzer şekilde ama enerji ve işlemci gücü gerektirmeden ekonomi içerisinde alışverişlere dayalı olarak para üretebilir. MCL ile paranın %75’i Kredi Döngüleri sayesinde herhangi bir ürün veya hizmeti satın almaya dayalı olarak üretilebilir.

Para üretimi meselesi tabanda ve dağıtık olarak alışveriş içerisinde çözüldüğüne göre artık sırada yaşamsal kendine yeten hayat tarzının oluşumu için Bilgi Paylaşımında. Herkesi öncelikle Marmara Kredi Döngüleri (MCL) ile özgürce para üretmeye ve ekosistem oluşturmak için ürettiğiniz mal ve hizmetleri kredi döngüleri ile satmaya/satın almaya davet ediyoruz. 

Kendi Evinizi Nasıl Yapabilirsiniz?

Kendi Enerjinizi Nasıl Ürete

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*